Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verstandelijke beperking & seksualiteit door Tjitske Gijzen De ondersteuning van mensen met een verstandelijke beperking gaat over alle levensgebieden, dus ook over dat van de seksualiteit. Hoewel het voor steeds meer be... »
Het willen en zijn gevolgen door N.H.L. de Jong In het eerste deel van Het willen en zijn gevolgen bespreekt N.H.L. de Jong wat de functie is van emoties en bewustzijn en hoe emoties en bewustzijn hebben kunn... »
Over pubers met autisme door Eva van der Linden De puberteit: je lichaam verandert zienderogen, de hormonen gieren door je lijf, je ouders zijn stiekem nog wel leuk maar doen vaak ook erg vervelend, je zelfb... »
Verstandelijke beperking & communicatie door Tjitske Gijzen Communiceren met mensen die een verstandelijke beperking hebben is niet vanzelfsprekend. Helemaal bij mensen die zo ernstig beperkt zijn dat ze voor het overbre... »