Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Neurologie voor verpleegkundigen door H.J. Gelmers <p>De steeds hogere eisen aan de competentie en vakbekwaamheid van de verpleegkundige maken een verdergaande specialisatie noodzakelijk.</p><p>De neuroverpleegk... »
Anatomie en fysiologie door N. van Halem <p>Dit boek bevat alle basiskennis van anatomie en fysiologie die verzorgenden nodig hebben om hun beroep goed uit te kunnen oefenen. Kennis over het menselijk ... »
Handboek haptonomisch verplaatsen door Inga Mol Wist je dat de manier waarop je een cliënt aanraakt tijdens het verplaatsen direct effect heeft op zijn spierspanning? En dat jij door jouw eigen beweging de cl... »
Interne geneeskunde en chirurgie door Ij.d. Jüngen <p>In dit boek wordt de basis gelegd voor een goed begrip voor de interne en chirurgische ziektebeelden, samen met de basiswerken Anatomie en fysiologie en Alge... »
Kwalificatieniveau 3 door N. van Halem, T. Hutten & Y. Smid Dit BPV-boek is speciaal ontwikkeld voor de opleiding Kraamzorg en is gebaseerd op het kwalificatieprofiel Verzorgende 2007 -2008. Het is een vernieuwing van de... »
Toiletgang bij dementie door Aliette Jonkers & Paul van Houten Incontinentie bij dementie is niet altijd te voorkomen. Tegelijkertijd hebben ouderen met dementie in zorgcentra vaak onnodig last van incontinentie. Door vroeg... »