Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Alles over Frankrijk door Frankrijk is zoveel meer dan de Eiffeltoren en een glas rode wijn. Van de lavendelvelden in de Provence tot de ruige kust van Bretagne, van de revolutie die de ... »
Alles over AustraliĆ« door Wist je dat AustraliĆ« het enige land ter wereld is dat tegelijk een continent vormt? Van de eindeloze rode vlaktes van de outback tot het adembenemende Great Ba... »
De Waddeneilanden Compleet door Er is geen plek in Nederland waar wind, water en land zo spectaculair samenkomen als op de Waddeneilanden. Maar hoeveel weet je eigenlijk over deze unieke archi... »
Hoe Planten zich Verdedigen door Je loopt door een bos en ziet niets dan stilte. Maar schijn bedriegt: overal om je heen wordt een onzichtbare oorlog gevoerd. Planten zijn geen weerloze wezens.... »
De Wereld van Diamanten door Weinig edelstenen spreken zo tot de verbeelding als de diamant. Maar wat weet je eigenlijk over de lange reis die een ruwe steen aflegt voordat hij fonkelend in... »
De Toekomst van Sport door De sportwereld verandert sneller dan ooit. Wat gisteren science fiction leek, is vandaag realiteit op het veld, in het stadion en achter de schermen. In dit boe... »
Huisruil als Vakantie door Stel je voor: vakantie vieren in een echt huis, midden in een levendige wijk, zonder hotelkosten. Huisruil maakt het mogelijk. Wereldwijd ruilen duizenden mense... »
Starten met Chocolade Maken door De geur van versgemalen cacaobonen, de glans van perfect getemperde chocolade en de voldoening van een zelfgemaakte bonbon: het ligt allemaal binnen handbereik ... »
Nachtdieren van Nederland door Wist je dat er in Nederland tientallen diersoorten zijn die pas actief worden wanneer jij gaat slapen? Van de fluisterstille vlucht van de bosuil tot het drukke... »
De Taal van Insecten door Wist je dat een honingbij met een dans de exacte locatie van een voedselbron doorgeeft aan haar nestgenoten? Of dat motten elkaar over kilometers afstand vinden... »