Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Aanbestedingsrecht door J.M. Hebly & P. Heijnsbroek Dit Tekst <(>&<)> Commentaar-deel helpt u de actuele wetgeving omtrent het aanbestedingsrecht te overzien, uiteraard verhelderd met korte en bondige commentare... »
Aanbestedingsrecht door Dit Tekst <(>&<)> Commentaar-deel helpt u de actuele wetgeving omtrent het aanbestedingsrecht te overzien, uiteraard verhelderd met korte en bondige commentare... »
Bouw- en aanbestedingsrecht door M.A. van Wijngaarden & M.A.B. Chao-Duivis In de Serie Bouw- en Aanbestedingsrecht geeft de auteur een op de praktijk gerichte behandeling van de belangrijkste onderwerpen uit het bouw- en aanbestedingsr... »
Asser 2-I De rechtspersoon door Deze gezaghebbende uitgave levert een compleet overzicht van onderwerpen binnen het rechtspersonenrecht, inclusief verwijzingen naar relevante bronnen voor nad... »
Privaatrecht als opdracht door Patricia Croes Dit boek beoogt studenten aan universiteit of hogeschool vertrouwd te maken met het systeem en de beginselen van het privaatrechtelijk vermogensrecht. Het biedt... »
Tekst & Commentaar Burgerlijk Wetboek (set) door Met ruim 4300 actuele commentaren en tal van gewijzigde artikelen is de 14e druk van dit Tekst <(>&<)> Commentaar-deel over het Burgerlijk Wetboek wederom een ... »
Tekst & Commentaar Burgerlijk Wetboek door Met ruim 4300 actuele commentaren en tal van gewijzigde artikelen is de 14e druk van dit Tekst <(>&<)> Commentaar-deel over het Burgerlijk Wetboek wederom een ... »
De geboeide bewindvoerder door Ramona Batta Armoede kenmerkt deze tijd en is een hot topic in tv-programma’s,tijdschriften en glossy’s, maar ook in de gemeentelijke en landelijkepolitiek en in de jeugd- e... »