Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
November en ik door Delfien Vanden Heede <P>Hoever ga je voor de liefde? Waar begint het spel van aantrekken en afstoten en waar eindigt het? Wat als je all-in gaat en toch verliest?</P><P>Esther, dert... »
De triangel door Susannah Stracer Christiane Espen is in het kader van antropologisch onderzoek voor het eerst in twintig jaar over uit Australië. Ze logeert voor de duur van haar verblijf bij h... »
Ziende blind door Hans Manders Een paar maanden voor de 95e verjaardag van zijn vader gaat Johan Meulensteen (59) op bezoek bij zijn jeugdvriend Robert, die hij jaren niet gezien heeft. Via h... »
Zuid-moeders breken niet door Kimberley Klaver Als Poppy na haar wereldreis dolverliefd én zwanger bij chef-kok Alex in Amsterdam-Zuid komt wonen, blijken daar eigen regels te gelden. De wereld van schone sc... »
Kerst met de Kings door Olivia Lewis KERST MET DE KINGS bevat de delen Winterwonderland, Ingesneeuwd, Vreugdevuur en Vuurwerk.Het is bijna kerst, en de familie King is druk met de voorbereidingen v... »
Geen eiland zonder water door Jos Joniaux Ecuador 1943. De 21-jarige Nina Joniaux Corales is opgegroeid bij haar alleenstaande moeder. Haar vader heeft ze nooit gekend en zelfs nooit echt gemist, tot ze... »
De hele misjpoge. De geschiedenis van de familie Goudeket door Juliette Goudeket Met op de achtergrond de bewogen geschiedenis van Nederland volgen we het lief en leed van elf generaties Joodse Amsterdammers. Vanaf de Rooie Rabbi die tijdens... »
Sjaantje. De muze van Isaac Israels door Adri Van Beelen Op het Amsterdamse Leidseplein ontmoeten eind negentiende eeuw de schilder Isaac Israëls en naaister Sjaantje van Ingen elkaar. Hij herkent haar als een model ... »
Deze hemel door Bennie Roeters Het dorpje Trautorf wordt na het jaarlijkse oogstfeest opgeschrikt door een ernstig incident waarvan de gevolgen niet meteen meetbaar zijn. Er zijn slachtoffers... »