Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De vloek van de Hongaarse familie Moór door Ibolya Moór De vader van de zesjarige Ibolya verdwijnt spoorloos. Na 25 jaar duikt hij weer in haar leven op. Hij vertelt dat er een vloek op de familie rust: een ongelukki... »
Dertien (Special Bruna 2020) door Steve Cavanagh In de sensationele thriller Dertien, de internationale doorbraak van Steve Cavanagh, dwarsboomt een van de juryleden het proces tegen de van moord verdachte Rob... »
Vervlogen door Marijke Verhoeven Kan Claire nog achterhalen wat er die fatale zomer met haar zus is gebeurd? Het leven van de 9-jarige Claire van Klinken verandert voorgoed als haar zus Eleanor... »
Waan je in een andere wereld door Ad van de Lisdonk, Angelique Haak & Anna West De hoofdpersoon uit de Vertrekthrillers van Marelle Boersma vertrekt uit Nederland omdat ze een nieuw leven elders wil beginnen, omdat ze een droom volgt of omd... »
Je bent aan de beurt door Loes den Hollander Het kan met elke vrouw gebeuren. Denk nooit dat het jou niet treft. Na de dood van haar man komt Tessa David tegen. Ze is helemaal in de ban van haar nieuwe lie... »
De schaduwkoningin door Marianne Hoogstraaten & Theo Hoogstraaten Het gerucht gaat dat in de stallen van het paleis van Winchester een baby te vondeling is gelegd. Isa weet wie de ouders van het meisje zijn en moet dit levensg... »
Het Moezelmeisje door Marelle Boersma In de Moezel wordt het levenloze lichaam van een jonge vrouw gevonden. Emma wil haar geluk beproeven in het Duitse stadje Cochem. Ze heeft bedacht dat ze op de ... »
Slaap maar zacht door Linda Jansma Als je wakker wordt, begint je nachtmerrie Op de IC-afdeling waar verpleegkundige Maud werkt, ligt een man in coma. Niemand weet wie hij is. De rechercheur die ... »
De mond gesnoerd door Karen Rose In Minneapolis stichten vier studenten brand in een leegstaand gebouw. Wanneer ze tot hun verbijstering een meisje op de bovenste verdieping in paniek op het ra... »