Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zegge - Carex door Erik Simons, Frits van Beusekom & Harry Waltje Het plantengeslacht Carex - Zegge, behorende tot de familie der Cyperaceae, is het grootste genus in ons land. Zeggen zijn belangrijke indicatorsoorten in natuu... »
Wildplukken door Eva-Maria Dreyer <p>De ‘ANWB Basis natuurgids – Wildplukken’ staat boordevol informatie over het wildplukken van eetbare planten, bloemen, noten en vruchten. Informatie over de ... »
Het brandnetelboek door Natasja Van der Meer <p>De brandnetel is misschien wel de meest ondergewaardeerde plant die er bestaat. Dat is jammer, want de brandnetel is uitermate veelzijdig. Van eten en drinke... »
Wildplukken door Eva-Maria Dreyer De ‘ANWB Basis natuurgids – Wildplukken’ staat boordevol informatie over het wildplukken van eetbare planten, bloemen, noten en vruchten. Informatie over de ken... »
Welke bloem is dat? ANWB Bloemengids door Margot Spohn & Roland Spohn <p>‘Welke bloem is dat?’ van Margot Spohn en Roland Spohn komt uit de serie handige zakgidsen met ANWB-keurmerk om de meest voorkomende soorten planten te deter... »
Beknopte mosflora van Nederland en België door Heinjo During & Henk Siebel Bladmossen en levermossen herkennen & determineren. Een complete, handzame en rijk geïllustreerde flora. Hét standaardwerk voor het herkennen en determineren va... »
Bloemen door Eva-Maria Dreyer <p>De ‘ANWB Basis Natuurgids - Bloemen’ is de perfecte gids voor iedere bloemenliefhebber. Met gedetailleerde beschrijvingen van ruim 100 wilde bloemen kunnen a... »
Koken met wilde kruiden door Susanne Hansch Koken met wilde kruiden, zoals paardenbloem, brandnetel of madeliefjes is verrassend lekker, voedzaam en creatief. Je leest in dit boek hoe je de verschillende... »
Van Boven in het wild zakboek door Yvette van Boven Vroeger was het volstrekt normaal om te koken met de natuur direct op het bord, nu zijn we daar toch een beetje van vervreemd geraakt. Maar nog steeds kunt u éc... »