Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Sranantongo is een creolentaal, die gesproken wordt in Suriname. Ook in Nederland praten Surinamers onderling vaak in het Sranantongo. Het wordt in Surinam... »
En blijf van mij houden door Carine Cuypers bloedmooie fragmenten uit 'Brieven aan Milena' van Franz Kafka. Bloedmooie fragmenten uit Brieven aan Milena van Franz Kafka.... »
Woordenboek Nederlands-Noors / Noors-Nederlands door D. Lulofs Meer dan 25.000 Nederlandse en 30.000 Noorse trefwoorden. 42.000 uitdrukkingen en voorbeelden voor het gebruik.
Dit tweerichtingswoordenboek is het grootste dat... »
Brekend Nieuws door R. Schutz Bij de weg, blinde afspralken zijn niet mijn kopje thee. Het ziet eruit als Nederlands, maar het is alleen te begrijpen als u genoeg Engels kent om de uitdrukki... »