Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Altijd Op Sollicitatiegesprek Komen door Edwin J. Brouwer Solliciteren is vervelend. Zo dat is eruit, het is gezegd! Maar het hoort er helaas bij. Daarom kun je er maar het beste voor zorgen dat je zo effectief mogelij... »
Per Abramsen door CaméE. Van Blommestein, Dick van Broekhuizen & Wim van der Beek »
Sporen van Joods leven door Maarten Duijvendak In 1940 leefde een relatief kleine Joodse gemeenschap in deze omgeving. De families Boektje, Van Gelderen, Goudsmid, Rudelsheim en Vos vormden daarvan het socia... »
Waarom ik een christen ben door Willem J. Ouweneel Waarom ben ik (vraagt de schrijver) een christen? Strikt genomen niet omdat ik daarvoor gekozen heb, maar omdat ik gekozen ben. God heeft zich in Christus al he... »