Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
On the Origin of Issues door William Siemons On the Origin of Issues provides an anthology of some 180 patterns that often occur in projects, cause a lot of problems, and can even cause projects (and other... »
Spelen met samenwerken door Christèle Warmerdam, Esther Klaster & Félice de Charro Vergaderen saai? Samenwerken lastig en ingewikkeld? Dat hoeft niet! Aan jouw samenwerking met anderen binnen en buiten je eigen organisatie kun je spelenderwijs... »
Volgende keer beter! door Manja Bomhoff & Yvonne van der Vlugt Een klacht is gratis advies voor je organisatie. Toch lijken we dat advies niet echt aan te willen nemen: als organisatie leren van klachten en je dienstverleni... »
Succestapes door Vacature 65279Dit is de boekversie van de reeds langlopende Vacaturereeks Succestapes waarvoor journalisten van het magazine Vacature op bezoek gingen bij inspirerende o... »
Doelen formuleren door Dick van Engelen, Jennifer Hageraats & Wim Kweekel Voor elke (top)manager en teamleider is het stellen van doelen een belangrijke taak. Het is zelfs een van de basiselementen van de functie van een manager. Of h... »
Eerste hulp bij samenwerken door Onbekend & Robin Bremekamp Succesvol samenwerken vraagt om moed. Soms moet je durven om een deel van je eigen autonomie op te geven om te komen tot een oplossing waar alle partijen baat b... »