Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hoera voor Pip door Vivian den Hollander <h1><em>Hoera voor Pip</em> van Vivian den Hollander</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 4 - AVI E4</h2><p>Veilig en goed leren ... »
Bruynzeel pakket jongens door Vivian den Hollander Bruynzeel-pakket Vivian den Hollander (voor jongens) Prachtig blauw cadeaupakket voor de feestdagen, bestaand uit het AVI-leesboekje 'In de aanval' uit de popul... »
Waar is de stift? door Vivian den Hollander Op een middag is Fien een mooie tekening aan het maken voor haar oma. Buiten klinkt het geluid van een grote vrachtwagen en inderdaad, er rijdt een verhuiswagen... »
Kijk eens ik lees door Anne Blokker Lezen is leuk en leren lezen is eigenlijk nog leuker.De teksten en tekeningen in deze boeken helpen kinderen een nieuwe wereld te ontdekken. De serie beslaat he... »
Spuit Elf komt op tijd door Harmen van Straaten Spuit Elf voor beginnende lezers.Spuit Elf heet niet voor niets Spuit Elf: hij is altijd te laat. Maar nu leert Spuit Elf klokkijken en dat verandert de zaak. E... »
Hoe de Gniep de kerst stal door Dr. Seuss <p>Ergens in een sneeuwvlok ligt het magische land van de Hunnen, een piepklein volkje dat houdt van Kerstmis en van feestvieren. Maar boven op de berg leeft de... »
Tot kijk, Vos en Haas door Sylvia Vanden Heede & Thé Tjong-Khing Meer avonturen van Vos, Haas, Uil, Piep en... Tok;;;Voor eerste lezers vanaf leesniveau AVI 3 <a href='http://itunes.apple.com/be/book/tot-kijk-vos-en-haas/id53... »
De boot van Sint en Piet door STRIP VOOR BEGINNENDE LEZERS AVI M3
er is een pak voor saar.
en voor juul en tuur.
de boot van sint en piet moet vol!
maar er is wat mis.
er zit een gat in de... »