Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Te mooi voor deze wereld door Annika Evertse-Sørensen Eén op de tien zwangerschappen eindigt in een miskraam. Voor stellen die dit meemaken is het verdrietig, het einde van een liefdevolle wens. Veel vrouwen praten... »
Van thuiskomen tot slapengaan door M. Delanghe doeboek voor ouders van kleuters. Ouders van drie- tot zesjarigen weten als geen ander hoe moeilijk het...... »
Babymanagement voor mannen door H.J. Hanssen Dit is het onmisbare praktische handboek voor mannen die vader worden of net vader zijn. In Babymanagement is de vader de manager van een onderneming: zijn gezi... »
Yammie, mammie! door H. van de Rijt & X. Plooij de trukendoos voor kleine etertjes... »