Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Media en publiek door Connie de Boer & S. Brennecke Ondervinden kinderen last van veel televisiekijken? Heeft een mediaboodschap invloed op het gedrag of de meningsvorming van mensen? Waarom en waarvoor gebruiken... »
Onderhandelen door W.F.G. Mastenbroek <div><p align="LEFT">Iedereen onderhandelt! Dit boek maakt van u een beter onderhandelaar. Het is geschreven vanuit de praktijk van het onderhandelen. Het geeft... »
Kickass content door Rutger Steenbergen Zit je verlegen om een origineel idee voor een blog, tweet of Facebookcampagne? Gebruik dan dit handige boek, het zit barstensvol goede ideeën, voortaan schud j... »
Van idee naar tekst door Karel Witteveen Hoe krijg ik frisse ideeën voor een tekst? Hoe vertel ik mijn verhaal en verleid ik mijn lezers? Wat maakt mijn artikel of blog aantrekkelijk? Op deze vragen vi... »