Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pedagogische kwaliteit in de praktijk door Hester Baars-Lindner & Ron Baars Dit Boek 'Pedagogische kwaliteit in de praktijk' is bedoeld voor de pedagogische professional die meer inzicht wil hebben in haar eigen pedagogisch handelen om ... »
Ik heb ook wat te vertellen! door Martine Delfos Pubers willen hun hersens gebruiken, volwassenen zijn bang dat ze dat niet doenPubers zijn meesters in communicatie, meedogenloos afstraffend als je niet echt i... »
Luister je wel naar mij? door Martine F. Delfos Gesprekken met kinderen voeren we allemaal. Voor leerkrachten, hulpverleners voor kinderen en gezinnen of voor (jeugd)artsen is het voeren van gesprekken met ki... »
Streetcare door Kim Jolink Nog altijd zijn er jongeren die worden meegezogen in de straatcultuur en (licht) crimineel gedrag. Gemeenten en jeugdhulpverlening lijken de grip op deze jonger... »
Neurospeciale kinderen begrijpen en begeleiden door Anneke Groot Neurospeciale kinderen leren en reageren anders, omdat hun hersenen zich anders ontwikkelen, zoals bij ASS, AD(H)D, DCD en soms ook bij VB, TOS en dyslexie. Ze ... »