Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Welkom in de Hyunam-Dong boekwinkel door Bo-Reum Hwang <p>Een mooie, ingetogen roman die je aan het denken zet over wat jij echt belangrijk vindt in het leven, met herkenbare personages die je direct in je hart slui... »
Een sterke vrouw door Diney Costeloe Het is de zomer van 1914 en Mabel Oakley heeft met veel hard werken haar geërfde drukkerij succesvol gemaakt. Maar door een onverwachte speling van het lot is z... »
De nomade door Anya Niewierra De nomade van Anya Niewierra is een aangrijpende thriller over vaderliefde en een verborgen verleden. <br/>De 37-jarige documentairemaker Olga Liebke woont met ... »
Mijn volgende adem door Jeremy Renner De gevierde acteur (twee Oscar-nominaties) en Marvel-superheld Jeremy Renner over het gruwelijke ongeluk dat hem bijna het leven kostte – en het indrukwekkende ... »
Bloedlijn door Simone van der Vlugt <p>Wanneer Alkmaar voor de zoveelste keer wordt aangevallen probeert Katelijne haar brouwerij koste wat kost te beschermen tegen het brute geweld van de West-Fr... »
Wolf (backcard + 6 ex) door SašA. Stanišić In zijn rake jeugdroman Wolf schrijft auteur Saša Stanišic vanuit een buitenstaander over anders-zijn, pesten en uitsluiting. Dit boek, dat terecht is bekroond ... »
Wolf door SašA. Stanišić In zijn rake jeugdroman Wolf schrijft auteur Saša Stanišic vanuit een buitenstaander over anders-zijn, pesten en uitsluiting. Dit boek, dat terecht is bekroond ... »
Levenslessen van 100-jarigen - Deel 2 door Marjon Bolwijn <h3>De opvolger van het succesvolle <em>Levenslessen van 100-jarigen</em></h3><p>Een uniek gezelschap rasoptimisten: zo zou je de 100-jarigen in <em>Levenslesse... »