Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Leren zwemmen door Guusje Nederhorst Op een zonnige dag verzint Charlie van alles om maar niette hoeven zwemmen. Zodra hij Woezel en Pip vertelt dat hijhet eigenlijk nog niet kan, vragen ze de Wijz... »
Vogeleiland door Peggy Nille In hun boomgaard klagen de kolibries... De mensen hebben het land zo verwoest dat er niet meer genoeg bloemenen insecten zijn om van te leven! Een van de kolibr... »
Op jou wil ik altijd wachten door Hanne Luyten <p>Een verhaal over een stel rupsen en een kever.
Over vriendschap en avontuur. Over tijd en traagheid.
Maar vooral een verhaal over hoe wachten op wie je graag... »
Zullen we een teddy maken? door Martin Oudbier Meneer Beer maakt zich zorgen. Mevrouw Beer is namelijk erg verdrietig en hij wil haar graag helpen. Maar hoe? 'Zullen we een Teddy maken?' is een ideaal kraamc... »
Fred door Posy Simmonds Fred was het allereerste prentenboek van tekenaar en schrijver Posy Simmonds. Het was meteen een succes en werd bekroond met een Vlag en Wimpel. De gelijknamige... »
Piep, het is Pasen! door Liesbet Slegers Ver weg in het bos staat een huisje.Daar woont de paashaas, tussen het groen.Als het na de lange winter bijna Pasen is,wordt het voor hem een drukke tijd.Eenvou... »
Een dagje naar het strand door Barbara Nascimbeni Frido gaat vandaag met zijn baasje naar zee. Terwijl zijn baasje een dutje in de schaduw van de parasol doet, gaat de ondeugende hond stiekem zelf op ontdekking... »