Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het geheim van de wifi door Angelique van Dam <i>Ik wankel en wijs naar de muur. ‘K… kijk daar…’ Ik knijp mijn ogen dicht tot ik sterretjes zie. Voorzichtig open ik ze. Het staat er echt. In knalgeel.
NO WI... »
JIJ ALLEEN door Gerard Ekelenkamp & Suzan Ekelenkamp »
Rupsje Nooitgenoeg - badboekje door Eric Carle <p>In dit frisse badboekje van Rupsje Nooitgenoeg komt het geliefde verhaaltje van Eric Carle opnieuw tot leven. Het badboekje is gemaakt van zacht kunststof da... »
Piep, het is Pasen! door Liesbet Slegers Ver weg in het bos staat een huisje.Daar woont de paashaas, tussen het groen.Als het na de lange winter bijna Pasen is,wordt het voor hem een drukke tijd.Eenvou... »
Mondi door Milouska Meulens <em>De vlag van ons eiland klappert van maandagvroeg tot vrijdagmiddag in de lucht: blauw voor de zee en de lucht, geel voor de zon en het strand, sterretjes vo... »
Een dagje naar het strand door Barbara Nascimbeni Frido gaat vandaag met zijn baasje naar zee. Terwijl zijn baasje een dutje in de schaduw van de parasol doet, gaat de ondeugende hond stiekem zelf op ontdekking... »