Boek
De Amerikaanse forensisch onderzoeker Reilly Steel is naar Dublin gegaan om het Ierse forensisch laboratorium de eenentwintigste eeuw binnen te loodsen, en om een oogje te houden op haar vader, die steeds vaker zijn toevlucht zoekt tot de drank. Wanneer een jonge man en vrouw dood worden aangetroffen in een appartement, lijkt alles erop te wijzen dat ze samen zelfmoord hebben gepleegd. Als er meer lijken worden gevonden beseft het team dat er een gestoorde moordenaar aan het werk is: Iemand die de laatste taboes van onze samenleving aan z'n laars lapt.Een seriemoordenaar doorbreekt de grote taboes van onze maatschappij, zoals incest, kannibalisme, zelfmoord, euthanasieEen huiveringwekkende thriller. Fans van Karin Slaughter, Kathy Reichs en Patricia Cornwell zullen dit boek niet kunnen wegleggen «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Super spannend boek, wat lekker weg leest. Reilly is een leuk hoofdpersoon en ook Chris kreeg al snel mijn sympathy. Dit is het eerste boek dat ik van deze schrijfster gelezen heb en het smaakt naar meer. Snel even uitzoeken wat er nog meer is dus :-D.