Boek
Na zijn pensionering als ziekenhuispastor te Amsterdam besloot Ton Smits onderzoek te doen naar een probleem, waar hij in de praktijk steeds weer tegenaan was gelopen, namelijk de vraag waarom kerken en moskeeën zo afwijzend staan tegenover homoseksualiteit?
Na tien jaar bronnenstudie kwam hij tot de overtuiging dat het heel goed mogelijk is argumenten te vinden die tot een positieve kijk en aanvaarding kunnen leiden.
Met dit boek wil hij gesprekken hierover op gang brengen. Zijn keuze is daarbij gevallen op de dialoog als gespreksvorm. Hopelijk bevat dit boek voldoende leesbare informatie voor alle partners in deze gesprekken.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.