Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Koud bellen: brrr... Zeven ingrediënten voor succesvolle koude acquisitie voor het MKB: de RATRACEKoude acquisitie behoort tot één van de meest lastige, meest gevreesde onderd... »
Koud bellen: brr... Zeven ingredienten voor succesvolle koude acquisitie voor het MKB: de RATRACEKoude acquisitie behoort tot een van de meest lastige, meest gevreesde onderdele... »
Koud bellen brr... Koude acquisitie behoort tot één van de meest lastige, meest gevreesde onderdelen van het verkoopvak. Vooral omdat je aan de telefoon vaker dan je lief is,... »