Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kleuren Een vrolijk en warm boek waarin Skip kennismaakt met allerlei kleuren. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de taalontwikkeling van het kind als thema.Skip mag... »
Wilde dieren Skip gaat met zijn mama naar de dierentuin. Wat zijn daar veel dieren te zien! Skip brult naar de leeuw, voert een stukje banaan aan het aapje en luistert na... »
Anders <h1>Anders is anders – en dat is heel gewoon!</h1><p>Anders houdt niet van harde geluiden. Hij houdt ook niet van fel licht en sterke geuren, van rommel of... »
Bakker Muffin Een vrolijk boek over beroepen én over hoe je zelf je talenten kunt ontdekken. Maar ook over lekkere bosbessenpoezenmuffins! Voor bakkertjes vanaf 3 jaar.Wa... »
De tuin van Annabelle Annabelle en Merel gaan op reis. Onderweg leren ze alles over de bloemen, planten en dieren die in de tuin leven en groeien. Een fleurig zoek- en doeboek met... »
Liefbeestje gaat naar school Een herkenbaar boek over een spannende eerste schooldag. Voor leergierige kinderen vanaf 4 jaar.Liefbeestje gaat voor de eerste keer naar school. Dat vindt z... »
Muffin zoekt Konijn Een geweldig zoekboekje vol herkenbare plekjes in huis. Om samen te speurneuzen! Vanaf 3 jaar.Muffin wil verstoppertje spelen met zijn vriendje Konijn. Maar ... »
Welterusten Een vrolijk en warm prentenboek waarin Skip kennismaakt met allerlei avondrituelen. Voor peuters vanaf 30 maanden, met het dagelijkse leven van het kind als ... »
Konijn heeft een wiebeltand Konijn heeft een vervelende wiebeltand. Wanneer valt die uit? Volgens Beer moet hij wachten … maar dat is zo saai!Een herkenbaar verhaal over de eerste mel... »
Beer is niet bang Een geruststellend boek over bang zijn en dapper zijn. Voor lieve beertjes vanaf 4 jaar.Kamperen! Alle vriendjes van Beer komen op bezoek voor een slaapfeest... »