Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dansen in het donker <p><em>Dansen in het donker</em> is een onvervalste René Appel, met levendige dialogen, een actuele problematiek en een herkenbare omgeving.</p><p>Inge is g... »
Hittegolf 6 - Het gele monster `Het gele monster is een kort verhaal uit de verhalenbundel Hittegolf van René Appel. Tijdens een vakantie met zijn gezin vergeet een vader de handrem op d... »
De kortste nacht 'De kortste nacht' is de nieuwste thriller van bestsellerauteur René Appel. Rob Koolwijk heeft het goed voor elkaar. Hij is gelukkig getrouwd en heeft drie ... »
<i>Vader en zoon</i> voorgelezen door Frank Rigter
<i>Boekenl... »
Weerzin Hotelmanager Niels Hulzeboom is gelukkig getrouwd, maar als hij hopeloos verliefd wordt op zijn nieuwe assistente zet hij alles op het spel. Bovendien zijn e... »
Waarom niet Terwijl haar man op voetbalweekend is viert Tara Ellink haar eenendertigste verjaardag met een groepje vrienden in een café. Daar raakt ze in gesprek met en... »
Weerzin Hotelmanager Niels Hulzeboom is gelukkig getrouwd, maar als hij hopeloos verliefd wordt op zijn nieuwe assistente zet hij alles op het spel. Bovendien zijn ... »
Het gele monster <i>Het gele monster</i> is een kort verhaal uit de verhalenbundel <i>Hittegolf</i> van René Appel.
Tijdens een vakantie met zijn gezin vergeet ee... »