Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zoutkrabber expedities Zoutkrabber expedities bevat twee delen die als schelpenhelften met elkaar verbonden zijn. Het verhaal van Leen Pul voert de lezer mee naar de Tweede Wereldo... »
De wolkendragers Is dit de zwanenzang van een troubadour? Door de urgentie der tijden geen finale maar een ‘tritonistische interventie’. ‘Krachten bundelen’ schreef P... »
Miavoye <b>Vier mannen, op weg naar Paul van Ostaijen, op zoek naar de verloren tijd, in Miavoye</b>
Vier mannen raken betoverd door de poëzie en het dramatische l... »
Gedichten voor de kleine reus Gedichten voor de kleine reus<br/><br/><br/><br/>In Gedichten voor de kleine reus gaat Peter Holvoet-Hanssen op zoek naar 'muziekdoosgedichten' die schoonhe... »
Libretto <I>
<P>kom mee aan boord</P><B>
<P>adagio</P></B>
<P>zink in haar schoot</P><P>Navagio</P><P>en in het golven</P><P>’t rozenlied</P><P>het z... »
Wereld van de Po¿zie in kaart (5 ex.) Hoezo, onze wereld is volledig gekend? De ondergrondse gangen en duizelingwekkende toppen van de poëzie verbergen nog tal van verrassingen. Dankzij de Werel... »
Waarde Meester, Beste Guido <p>Guido Gezelle heeft duizenden brieven geschreven en ontvangen – van familie, vrienden, geestelijken, taal- en oudheidkundigen en van mensen met een verz... »
Blauwboek Twintig jaar geleden rammelde zijn debuut Dwangbuis van Houdini aan de kettingen. Nu zet Peter Holvoet-Hanssen, Vlaanderens meest eigenzinnige taaltovenaar, ... »