Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Groep 5 - versie 1.0 Met de oefenboeken set, bestaande uit een opgavenboek (ca. 332 pag.) en een antwoorden- en uitlegboek (ca. 282 pag.) kan uitgebreid geoefend worden voor de E... »
2013/2014 - groep 8 Met de oefenboeken set, bestaande uit een opgavenboek (373 pag.) en een antwoorden- en uitlegboek (267 pag.) kan uitgebreid geoefend worden voor de Citotoets... »
Wiskunde - rekenen oefenen boeken Met de oefenboeken set, bestaande uit een opgavenboek (256 pag.) en een antwoorden- en uitlegboek (317 pag.) kan uitgebreid geoefend worden voor de Wiskunde ... »
Rekenen deel 1 Getallen en verhoudingen Groep 7/8 Oefenboek - Rekenen - deel 1 - Getallen en Verhoudingen, voor gebruik in groep 7 + 8
Dit oefenboek kan gebruikt worden bij de voorbereidingen op de Citotoets... »
2013/2014 - Groep 6 - Versie 1.0 Met de oefenboeken set, bestaande uit een opgavenboek (ca. 325 pag.) en een antwoorden- en uitlegboek (ca. 293 pag.) kan uitgebreid geoefend worden voor de E... »
Groep 8; Versie 1.0 Deze boeken set kan gebruikt worden bij de voorbereidingen op een van de eindtoetsen in het basisonderwijs. Dit zijn de Centrale Eindtoets van het CITO maar ... »
Toetsen oefenen - Rekenen Oefenboek - Rekenen - deel 2 - Meten & meetkunde en Verbanden, voor gebruik in groep 7 + 8Dit oefenboek kan gebruikt worden bij de voorbereidingen op de Cito... »
Groep 6 - versie 1.0 SamenvattingMet de oefenboeken set, bestaande uit een opgavenboek (ca. 325 pag.) en een antwoorden- en uitlegboek (ca. 293 pag.) kan uitgebreid geoefend word... »
2013/2014 - Groep 5 - Versie 1.0 Met de oefenboeken set, bestaande uit een opgavenboek (ca. 332 pag.) en een antwoorden- en uitlegboek (ca. 282 pag.) kan uitgebreid geoefend worden voor de E... »
2015/2016 groep 7+8 Met deze oefenboeken set, bestaande uit een opgavenboek (107 pag.) en een antwoorden- en uitlegboek (94 pag.) kan de basis geoefend worden voor de Citotoets,... »