Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De lockdown ‘De lockdown’ is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van ‘Hotel van sneeuw’ en ‘Bloedhitte’.De eenendertigjarige Patricia werkt als dire... »
De blokhut <p>Fulltime moeder Mina is echt aan vakantie toe. Samen met haar man Luuk en hun twee dochters rijdt ze naar een blokhut aan het wonderschone Lipnomeer in Ts... »
Stille nacht <p>In de kerstthriller <em>Stille nacht</em> van Noortje Brink gaat Karlijn een paar nachten naar Londen met haar vriend Sven om te genieten van de kerstsfee... »
Druivenbloed <p>Loes is net begonnen als freelancewebdesigner en heeft daardoor maar weinig tijd voor haar vriend Nick. Ze besluiten om twee weken naar een wijnboerderij ... »
Waddenstorm <p>Het is bijna herfstvakantie en Marieke plant spontaan een midweekje Texel, samen met haar beste vriendin Karin en hun twee zoontjes. Marieke kan de rust g... »
De blokhut <p>Fulltime moeder Mina is echt aan vakantie toe. Samen met haar man Luuk en hun twee dochters rijdt ze naar een blokhut aan het wonderschone Lipnomeer in Ts... »
Hotel Havana <p>In de thriller <em>Hotel Havana </em>van Noortje Brink gaan de zwangere Lotte en haar nieuwbakken echtgenoot Frank op huwelijksreis naar Cuba. Ze kennen e... »
Schaduwdag <p><em>Schaduwdag </em>is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers <em>Hotel van sneeuw</em>, <em>Waddenstorm </em>en <em>Du... »
Junglekoorts <p>Anne droomt van een carrière als natuurfotograaf, een lieve vriend en de wereld zien. Maar haar realiteit is anders. De enige foto’s die ze maakt zijn ... »
Het vakantiehuis <p>Als dierenarts Emma tijdens een operatie een fout maakt die een hond bijna het leven kost, weet ze: ik moet op vakantie. Weg van haar werk, weg van haar l... »