Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het enigma van 8 Een seriemoordenaar doodt op brutale wijze zijn slachtoffers. Telkens laat hij een handtekening achter, het cijfer 8, met een vlijmscherp mes in hun huid gek... »
Necrotopia Dodenwereld III - NecrotopiaNico De Braeckeleer, Lotte Troonbeeckx en Tom VermeyenHet einde van deze zombieserie zal je nog nachtenlang achtervolgen.Necrotop... »
Weerwolven vs vampiers In een ver verleden waren weerwolven en vampiers vijanden, maar ondertussen leven deze wezens al lang in vrede. Plots barst er in de Onderwereld opnieuw een ... »
Een schat van een kat <P>Cato is een bijzonder meisje: ze kan zichzelf in een kat veranderen en ze kan met dieren praten. Cato en haar beste vriendin Asli vinden in een kokertje v... »
Oase Skye, Colin, River en Jazz bereiken Civitas, een verborgen stad waar je kan leven zoals voor de klimaatverandering. Een oase in het midden van de woestijn. I... »
Hartsvriendinnen - Dansvriendinnen De drie hartsvriendinnen: Fleur, Hanne en Amélie besluiten om deel te nemen aan de danswedstrij 'Danskoorts'. Als tijdens de voorrondes jaloezie de kop opst... »
Spooktransfer De spelers van Soccer City zijn in de wolken wanneer ze vernemen dat er een scout naar hun wedstrijd komt kijken. Enzo hoopt dat de scout hem opmerkt. Missch... »
De ponyshow Manon en alle andere jonge amazones en ruiters van de manege ‘La Amazona’ gaan samen een fantastische ponyshow geven. De rijkunsten en trucjes worden dru... »
Ufo invasie In de game ‘UFO Invasion’ worden de bewoners van de prachtige planeet Acrix aangevallen door ruimteschepen met kwaadaardige wezens van de planeet Drachno... »