Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lippenspook 'Lippenspook' is de zesde Nederlandstalige bundel van Martijn Benders. Stelliger en scherper dan ooit schrijft hij gedichten die mensen weten te raken, en 'L... »
O Kolle Klokkespin / Zeefjesdans Bergen, reuzen en paddenstoelen - in deze sprookjesachtige bundel dwarrelt en stuift de magie, maar toch breekt ook een andere werkelijkheid door - de hele w... »
Gedichten om te Lezen in het Donker Ieder establishment is dik in orde, maar dat van de Nederlandse literatuur spant ongetwijfeld de kroon: louter briljante dichtersgoden die zich inspannen o... »
Fliermans passage Chamiel Flierman heeft grote plannen. Hij heeft schrijfambities en ontmoet tot zijn grote vreugde Carmen op internet. Hij is helemaal in de ban van deze vers... »
Fliermans passage Chamiel Flierman heeft grote plannen. Hij heeft schrijfambities en ontmoet tot zijn grote vreugde Carmen op internet. Hij is helemaal in de ban van deze vers... »
De eeuwige ontgroening Er bestaat een aanzienlijke groep linkse individuen die zich krachtig verzette tegen het heersende corona-verhaal, waaronder enkele van 's werelds vooraansta... »
Nachtefteling Ik doepijp voor pijp mijn broek aan,net als iedereen.Alleenals ik mijn broek aan hebschrijf ik gouden boeken.Welkom in de 'Nachtefteling', de zevende bundel ... »
Operatie Bosschebol In deel twee van deze spannende literaire reeks beweegt de actie zich naar het hol van de leeuw, het Nederlands Letterenfonds. Wat is Operatie Bosschebol en ... »
Baah Baaah Krakschaap / De P van Winterslaap De achtste Nederlandstalige dichtbundel van Martijn Benders is een dubbelbundel met twee voorzijdes, twee dichtbundels die elkaar in het midden van het boek ... »
Het zijn maar Bergen Het zijn maar Bergen maakt deel uit van het project 'Ultrajoydivision' waarin Benders de geluidsgrafiek van 'Unknown Pleasures' middels A.I. bizarre vormen l... »