Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lila 'β***** Een teder portret van twee verloren mensen die na jaren van eenzaamheid overrompeld worden door de liefde.β β <em>NRC Handelsblad</em>
Wat doen wij hier? In een roerige tijd waarin we volgens Marilynne Robinson tussen links en rechts heen en weer worden gesleurd in een draaikolk, vraagt ze zich af wat het bete... »
Een huishouden Een huishouden speelt in een dorpje aan een gletsjermeer in het verre westen van Amerika. De zusjes Lucille en Ruth worden na de dood van hun moeder - die ne... »
Thuis Glory Boughton keert terug naar het dorp Gilead om voor haar stervende vader te zorgen. Al gauw verschijnt haar broer Jack, de verloren zoon, die twintig jaa... »
Jack Gilead, jaren 50. Jack, een intelligente, rondzwervende alcoholist, en Della, een jonge, vrome lerares, worden onverhoeds ingesloten op een kerkhof, omdat ze... »
De gegevenheid der dingen De geest van onze tijd lijkt er een te zijn van vreugdeloze urgentie. In plaats van het verkennen van onze glorieuze geest, houden we ons bezig mettechnologi... »
Thuis '<i>Thuis</i> maakt indruk als een uiterst zorgvuldig geschreven morele vertelling, die laat zien hoe het geloof de een optilt en de ander in het nauw drijft... »