Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Marc onderneemt audio Als je Marc de Groot al iets langer volgt, ken je zijn geschiedenis in de luisterboekenbranche. Met zijn gast: Han Peeters van LuisterEffect, uitgever van 75... »
Marc onderneemt audio Marc de Groot in gesprek met Wendy Oude Veldhuis over haar reis als ondernemer. Van een bedrijf in de vrijetijdssector met 100+ man ging ze naar een solistis... »
In gesprek met Aad Vlag Marc de Groot voor Boekenrede in gesprek met Aad Vlag die thrillers, science fictie, erotiek en een kinderboek schreef. Zijn werk wordt door velen zeer gewaa... »
Succes met e-commerce Succes met e-commerce is het handboek voor iedereen die meer wil verdienen en minder wil uitgeven met online marketing. Dit is jouw eerste stap op weg naar m... »
In gesprek met Sol Bouzamour Marc de Groot voor Boekenrede in gesprek met Sol Bouzamour.In navolging van het succesdebuut 'Narcissus' komt Sol Bouzamour nu met 'Valse verlangens en bloed... »
In gesprek met Jet Nijland Marc de Groot voor Boekenrede in gesprek met Jet Nijland.Laat je meevoeren naar Sevilla in de tijd van de Spaanse burgeroorlog. Maak kennis met de kleurrijke... »