Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kleintje, waar ben je? De mamadieren in dit boekje zijn op zoek naar hun kleintje. Zoek je mee? Door de leuke flapjes op te tillen, kom je te weten waar de kleine dieren zich verst... »
Papa, kijk wat ik kan! De kleine dieren in dit boek kunnen al veel.
'Papa, kijk wat ik kan!' roepen ze.
Door de leuke flapjes op te tillen, kom je te weten wat de diertjes kunnen!
... »
Pootje voor pootje Pip wil leren lopen, maar dat gaat niet zo makkelijk. De andere dieren moedigen hem aan en geven hem goede raad. Zo leert Pip het langzaam maar zeker. Pootje... »
Babydieren De babys van wilde dieren hebben allemaal iets speciaals: babyzebras hebben al strepen, babyberen kunnen al goed klimmen en een babygiraffe is al heel gr... »
Alles over seizoenen Wat gebeurt er in de herfst? Waar komen al die mooie kleuren in de bomen vandaag? En wat gebeurt er met het fruit? In de winter is het vaak lekker koud, en h... »
Van sprookjesbomen tot scharrelaars Wat gebeurt er in de herfst? Waar is de zon opeens<br/>heen? En wat gebeurt er met de bomen? Hoe<br/>komen al die nootjes daar op de grond? En welke<br/>scha... »