Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Babydieren De babys van wilde dieren hebben allemaal iets speciaals: babyzebras hebben al strepen, babyberen kunnen al goed klimmen en een babygiraffe is al heel gr... »
Nog eens, mama! De kleine dieren in dit boekje doen leuke dingen samen met hun mama.<br/>'Nog eens, mama!' roepen ze blij.<br/>Door de leuke flapjes op te tillen, kom je te ... »
Van boomklimmers tot slaapkoppen Wie klimt er in bomen? En wie denkt alleen maar aan slapen? Welke dieren zijn echte hardlopers en welke verspringers? En wat doen de krachtpatsers en de spee... »
Allemaal wilde dieren Waggelende pinguïns, knuffelende dolfijnen, sluipende tijgers ... In het wild wonen er heel veel gekke, schattige en gevaarlijke dieren. Elk dier heeft zijn... »
Van suikerbomen tot sneeuwhelden Wat gebeurt er in de winter? Waar komt al die sneeuw vandaan? En wat gebeurt er met het water? Welke dieren vinden het leuk in de winter en zijn echte sneeuw... »
Knappe auto's De autos in dit boekje zijn allemaal heel knap: een ambulance die iedereen helpt, een taxi die mensen naar huis brengt en een rupsauto die niet uitglijdt o... »