Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zo veel mooie eilanden Midden in rivieren, zeeën en oceanen zie je soms ineens een plukje land, dat is een eiland. Hoe ontstaat zo'n eiland? En wat is er zo speciaal aan? Wie woon... »
Van bloesembomen tot gele donsjes Wat gebeurt er in de lente? Waar komen opeens die knalkleuren vandaan? En wat gebeurt er met de bomen? Welke vogels vliegen terug naar de eerste zonnestralen... »
Dag wereld, ik ben Nhi Linh Het schattigste olifantje ter wereld heet NhiLinh. Ze is nogal klein. Maar elke dag groeit ze een stukje. En elke dag leert ze weer iets bij.<br/>Een vertede... »
Goed wassen, Pip Pip is vies en moet zich wassen. De andere dieren helpen hem. Samen met de eend wast hij zijn pootjes en samen met de pinguïn zijn vleugels. <br/><br/>Een ... »
Woef woef WOEF WOEF, zegt grote hond. <br/>En wat zegt baby hond?<br/>Woef woef woef woef woef woef.<br/><br/> »
Hoger, papa! De kleine dieren in dit boekje spelen met hun papa.
'Hoger, papa!' roepen ze blij.
Door de leuke flapjes op te tillen, kom je te weten
hoe hoog de diertjes d... »
Kiekeboe, Pip! Pip gaat op zoek naar schattige dierenbaby's.
Waar hebben de babydieren zich verstopt?
Open de flapjes en zoek mee!
'Kiekeboe, Pip!' roepen de dierenbaby's d... »