Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Juf Waz Noenka op de vlucht Breg en Bo en hun klasgenoten krijgen een invaljuf. Maar deze juf spreekt een onbekende taal. ‘Boenórreje, mi kai Waz Noenka!’ De kinderen hebben de taa... »
Hun verloedere me taal Taal is een levend organisme. Hij buigt, hij kraakt en hij barst soms uit zijn voegen. Door nieuwe mensen, vindingen en gewoonten is hij voortdurend in ontwi... »
Banden Hij wierp een blik op het dashbordklokje. Er was nog tijd genoeg. Hij stak een sigaret op, inhaleerde diep en bekeek het hoesje van de cassette. Toen draaide... »
If <i>Ze volgt de strepen op het midden van de weg. Een spoor het donker in. Als hij haar komt halen, zal hij haar zien in het licht van de koplampen.Als hij ni... »