Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wonen in een schilderij Laurence is de dochter van de schilder Lawrence Alma-Tadema (1836-1912). Ze woont met haar ouders, zusje Anna, juf, personeel en hond Brio in een groot en bi... »
BoekieBoekie-agenda Op zoek naar een vrolijk begin van de week? Verras jezelf met de BoekieBoekie-agenda 2017-2018. De BoekieBoekie-agenda gaat langer dan lang mee en is een bro... »
Willemijn wil niet zwemmen Er bestaan nu vier boeken over dit superlieve muisje: Willemijn wil niet zwemmen is een herkenbaar, positief verhaal voor al die kleuters die soms met tegen... »
Verhalen voor de vossenbroertjes <p>De jonge vosjes Rosseel en Reinaerdijn groeien op zonder vader.
Hij is al zo lang weg dat ze hem zich nauwelijks kunnen
herinneren. Volgens de verhalen va... »
De bol gaat in zee Lif maakt de bol, het voertuig dat alles kan, steeds mooier. Nu kunnen Lif en Jop ook onder water varen. En daar is een school vissen in nood. De vissen zitt... »
De briefjes van Bing In De briefjes van Bing maakt Lida Dijkstra (bekend van o.a. de Dierderij- en Willemijn-boeken) het onderwerp pesten onder kleuters bespreekbaar. Met prachti... »