Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De toren van Harrewar De vader van Stijn is opgepakt voor diefstal van het goud van de koning. Stijn weet zeker dat zijn vader onschuldig is en wil hem redden. Maar waar is hij? O... »
Pas op, big! Op weg naar school vindt Big in het bos een heel speciale pen. Hij maakt allerlei prachtige tekeningen. Dat is leuk! Totdat hij een enge vos tekent... dan bl... »
de bol van lif. vuur in het bos Lif is druk aan het werk. Ze zaagt, hakt en knutselt. Na een week is het zover. Ze laat haar uitvinding zien aan de anderen: de bol. De bol is een supervoert... »
Het kinderhotel van juffrouw Kummel Bas heeft echt geen zin om te logeren in het kinderhotel. Maar ja, hij moet wel, want zijn moeder gaat weer eens weg. Maar al snel kijkt Bas zijn ogen uit. W... »
De DINKies: Herten in nood! Noor en Sven komen te laat op school omdat ze een schaap hebben gered. Juf Punk noemt hen daarom 'Dieren-In-Nood-Kids'. Noor vindt het leuk klinken. Samen me... »
De hoedjes van Mata Hari Dit prentenboek voor tien jaar en ouder is een rijk geïllustreerd kijkboek vol authentieke foto's en ansichtkaarten, maar ook met schitterende nieuwe prente... »
Een paard voor Rik de man van de koets is boos.hij wijst naar het paard.'zijn been is stuk.ik hoef hem niet meer.ik schiet hem neer.''nee,' zegt rik,dat mag je niet doen.' Rik ... »
Sipke leert fierljeppen Samen met zijn vrienden traint Sipke onder leiding van Opa Spitsmuis voor een wedstrijd fierljeppen. Een aanloop, de paal in het water planten, gauw omhoog k... »
Sipke gaat zeilen / Sipke sil sile Opa Spitsmuis gaat vroeg de deur uit, om die dag te gaan zeilen. Zijn kleinzoon Sipke mag niet mee. Daarom bouwt Sipke samen met Hotske de Haas zelf een boot... »