Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een muisje kan geen optocht zijn 'Ik ben een optocht,' riep Willemijn,'van retteketet hoera!'Maar mama zei: 'Nee Willemijn,één muisje kan geen optocht zijn.'Boos omdat ze in haar eentje ge... »
Wachten op Apollo Wachten op ApolloLida DijkstraIllustraties: Martijn van der LindenHet is orakeldag in Delphi. Een lange rij mensen staat te wachten voor de tempel van Apoll... »
De DINKies: Herten in nood! Noor en Sven komen te laat op school omdat ze een schaap hebben gered. Juf Punk noemt hen daarom 'Dieren-In-Nood-Kids'. Noor vindt het leuk klinken. Samen me... »
Welkom op de dierderij (5 exx.) Boer Jansen ligt ziek in bed. Alle dieren zijn in paniek. Want wie gaat nu al het werk doen? Kaatje Koe moet worden gemolken. Het gras moet gemaaid, en de sc... »
Goudkoorts Het dorp is in rep en roer.Mensen rennen door elkaar.Ze schreeuwen wild.'Goud, goud, goud!' hoort Rik overal.Cowboy Riks paardje Kik vindt een goudklomp in d... »
De spookstad 'Waarom gaan jullie weg uit Goudgroef? Het is toch een mooi stadje?''Eerst wel,' zegt An. 'Maar nu niet meer. Het spookt er.''Wat?' zegt Rik verbaasd. 'Het s... »
Ik bin in optocht Muisje Wobbeltsje verkondigt blij een optocht te zijn, wat volgens haar moeder niet kan omdat ze alleen is; maar al spoedig wordt ze ongemerkt gevolgd door a... »