Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Aude Aude reist met haar doodzieke moeder naar Marseille, op zoek naar een genezer. Om zich veilig te voelen sluit ze zich aan bij een karavaan kunstenmakers en w... »
Olrac De dertienjarige Olrac groeit op bij een roversbende. Op de Doodsberg leert hij van hen alles om te overleven. Wanneer de machtsbeluste baljuw hen op het spo... »
Een reus van een beer Broes is een beer. Hij is niet klein meer. Vooral niet als hij op de schouders van Moe zit. Dan is hij een reus van een beer. Moe gaat op zoek naar vis. Dat ... »
Kortgeknipt 1937, de Spaanse burgeroorlog woedt in alle heftigheid. Angel, een jongen van negen, ontvlucht met zijn familie San Sebastian in de hoop een veilig onderkome... »
De Wolkeneters Reuzen komen in alle culturen voor. Ze zijn niet alleen groot, maar ook heel sterk.Vaak zijn ze niet erg slim, maar ze kunnen de aarde doen beven en de wolke... »
Alles is Leander Denken aan 'nu' bleef pijn doen. Denken aan vroeger was altijd gemakkelijk geweest. En aan wat er later zou gebeuren, wilde hij liever niet denken.
De dag va... »
Candide CandideCandide dompelt de lezer onder in een buitengewoon en spannend leesavontuur. Een bijzonder boek over een bijzonder meisje dat haat en liefde zal leren... »
De boze billenbijter - Rijke bundel sprookjes en volksverhalen- Boordevol herhaling die het voorlezen dynamisch maken- Met verhalen vanaf 3 jaar en een 2e deel complexere verhale... »
Donsdag <p>Een beste vriend hebben is super, vindt Gaston. Samen met Fons durft hij veel meer. Maar op een dag wil Fons zijn vriend niet meer zijn.</p> <p>Gaston is ... »