Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
ariël heeft een recensie geschreven over Komt een vrouw bij de dokter door Kluun. “Wat een irritant hoofdpersoon, niet leuk om te lezen.
Misschien wel goed geschreven, maar de irritatie oversteeg dat nogal.”» Score :
9 Augustus 2013, 8:30:32
Marise heeft een recensie geschreven over Komt een vrouw bij de dokter door Kluun. “Ik irriteerde mij aan de hoofdpersoon, kon hem niet echt waarderen. Triest verhaal maar best oke geschreven.”» Score :
Mieke heeft een recensie geschreven over Komt een vrouw bij de dokter door Kluun. “Ik heb zitten twijfelen tussen 3 of 4 sterren en het zijn er toch maar 3 geworden om het feit dat ik me erg heb zitten opwinden over het gedrag van Stijn.
Aan...”» Score :
13 Mei 2013, 14:16:42
eliza : aan de ene kant word je heel boos op stijn en aan de andere kant krijg je weer meelijk met hem,dat had ik!
Mieke Piersma: Ja precies, dat bedoel ik ook, dat je er gemengde gevoelens aan overhoud!