Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wederzijds Overlast in de buurt, leuk is het niet. Vandalen bekladden muren met graffiti, buren maken na middernacht enorme herrie en kun¬stenaars steken op een school... »
De ziekte van Weimar Aan de Hogeschool van Franeker komt in 1807 geld vrij voor de oprichting van een monument ter ere van de nieuwe wetenschap en maatschappij. Albert van Huszen... »
Als een zwerfkei 'Like a Rolling Stone', in 1965 voor het eerst door Bob Dylan gezongen op zijn lp Highway 61 Revisited, is nog altijd een mijlpaal in zijn almaar uitdijende ... »
Het paard van Troje tweeenhalf jaar aankopen van het Fries Museum met steun van de Mondriaan Stichting »
Boeren Avonturen op het land De gegroefde kop van een oude landarbeider. Het portret van een trots Fries paard. Een stilleven in een rustiek boereninterieur. Het zijn tijdloze onderwerpe... »
Fries voor elfstedenrijders Nico van der Zee, Kees 't Hart, 1986 <br/><br/>Wat zeg je eigenlijk in het Fries wanneer<br/>iemand je voorbijschaatst? En hoe vraag je de weg?<br/>Hoogste t... »
Thuis In deze bloemlezing nemen dertien bijzondere Nederlandse en Vlaamse schrijvers het gevoel van verbondenheid en thuis te zijn eens kritisch onder de loep. In ... »
Vitrines Wie zegt dat in deze verhalen alles kan, heeft het mis: er zijn duidelijk grenzen en kaders aanwezig waarbinnen alles gebeurt - de titel van het boek wijst a... »