Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wederzijds Overlast in de buurt, leuk is het niet. Vandalen bekladden muren met graffiti, buren maken na middernacht enorme herrie en kun¬stenaars steken op een school... »
Teatro Olimpico Twee Haagse theatermakers worden uitgenodigd om een toneelstuk te produceren voor het fameuze Teatro Olimpico in Vicenza. Maar er ontstaan bijzonder veel pro... »
De toetssteen Kees ’t Hart en Maarten ’t Hart – geen familie, wel leeftijdsgenoten – vonden elkaar in een uitvoerige en hoogstpersoonlijke briefwisseling over Simo... »
Ter navolging De jonge, ambitieuze onderzoeker Vincent Gorter ontdekt dat hij de laatste mannelijke nazaat is van de achttiende eeuwse schrijfsters Betje Wolff en Aagje De... »
Wederzijds Overlast in de buurt, leuk is het niet. Vandalen bekladden muren met graffiti, buren maken herrie na middernacht. Wat doe je ertegen? Niet veel, want de poli... »
Ter navolging De jonge, ambitieuze onderzoeker Vincent Gorter ontdekt dat hij de laatste mannelijke nazaat is van de achttiende eeuwse schrijfsters Betje Wolff en Aagje De... »
Vitrines Wie zegt dat in deze verhalen alles kan, heeft het mis: er zijn duidelijk grenzen en kaders aanwezig waarbinnen alles gebeurt - de titel van het boek wijst a... »
Onvermijdelijke voetbaltaal We gaan naar ZuidAfrika om te winnen natuurlijk. Maar hoe zeg je lsquodoordekkenrsquo in het Afrikaans en in het Zulu? Hoe zeg je dat lsquohunrsquo de hele t... »