Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bommen op Berlijn Berlijn, 1944. Jakob bevindt zich in het hol van de leeuw.Vreemd genoeg is Berlijn in Duitsland de veiligste stad vooreen Jood. Hitler gaat de oorlog verliez... »
Verboden letters op de muur Reaz woont in Pakistan. Samen met zijn broer Ajoeb maakt hij iedere dag voetballen, met de hand. Op een dag zien de jongens vanuit de werkplaats een opvallen... »
Ook voor mij? Uit het Woord vooraf:<br/>Ik heb het dagboek Ook voor mij? genoemd, omdat het erom gaat of jij de Heere Jezus kent. Dat is het belangrijkste in je leven. Mis... »
Water komt Het gezin Heijboer wordt in de nacht van 31 januari op 1 februari 1953 overvallen door de watersnoodramp. Als de eerste tekenen zich aandienen, gaat vader He... »