Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een muizenissige kerst in New York Het zou een muizenissige kerst worden! Opa Wervelwind had de hele familie uitgenodigd om de kerstdagen door te brengen bij Jack Nickmuis, een vriend van hem ... »
Geheime missie: Olympische Spelen Ze hebben mij, de meest onsportieve muis die er bestaat, gevraagd verslag te doen van de Olympische Spelen. Dat belooft wat! Ik heb namelijk cameravrees. Het... »
De roof van de gi-ga-diamant Agent Nul Nul K en Geronimo ontmoeten elkaar opnieuw in dit verhaal!<br/><br/>Opa Wervelwind wil dat Geronimo hem vergezelt naar een golfwedstrijd, waar Gero... »
Waar is de kaas? (set van 2) Met een stripboek op AVI-niveau krijg je pas echt zin om te leren lezen! In Waar is de kaas? is alle kaas in Rokford ineens op. Wie is de dief? Zou het de be... »
Fantasia XII Fantasia XII - Het Vlammenravijn<br/>Tijdens een training om Ridder van het Licht te worden, krijgt Geronimo te horen dat Florina een dochtertje heeft gekreg... »
De duistere kroon De volkeren van Fantasia staan voor de keus: gaan ze door met strijden tegen de duistere vijanden van Fantasia met alle risico's van dien, of geven ze zich o... »
Piratenpakket Zolang de voorraad strekt biedt De Wakkere Muis een pakket 'met snorharen'(en een staartje) aan!Drie spannende boeken en een gratis stripboek in één pracht... »
Naar de haaien! Het gonst in Rokford: het Archeologisch Museum maakt kans op een van de meest prestigieuze prijzen ter wereld! Maar daarvoor moet het museum wel aan een hele... »