Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een noodkreet uit Transmuizanië <P>Midden in de nacht gaat de telefoon. Slaperig neemt Geronimo op. ‘Hallo?’
‘Hallooo?? Geronimooo??’
‘Klem, ben jij dat?’ vraagt Geronimo.... »
Wielrennen is echt mijn sport Een goed vriend van Geronimo, Hyena, heeft zich ingeschreven voor een muizenissig zware wielerkoers: een wedstrijd dwars door Amerika van zowat 5000 kilomete... »
Operatie Shoefongfong Een heel bijzondere strip van Geronimo Stilton, anders getekend dan al zijn andere stripboeken! Geronimo neemt Benjamin en zijn klasgenootjes mee naar het Mu... »
Piratenpakket Zolang de voorraad strekt biedt De Wakkere Muis een pakket 'met snorharen'(en een staartje) aan!Drie spannende boeken en een gratis stripboek in één pracht... »
Een noodkreet uit Transmuizanie Midden in de nacht gaat de telefoon. Dit kan maar een ding betekenen neef Klem is in groot gevaar. Hij werd gekidnapt door vampiers en opgesloten in een spoo... »
Wat moet ik met een mammoet Geronimo gaat samen met Duifje, Benjamin en Keetje op reis naar de prehistorie. Hoe? Met Stanley de tijdreiscamper, een uitvinding van professor Albert Wanro... »
Vakantie voor iedereen! Na het gi-ga-gantische succes van het eerste vakantieboek, verschijnen nu de volgende delen.Of je deze zomer nu een lange reis gaat maken naar een ver land o... »