Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een diefstal om van te smullen! Een dinertje met Patty Spring daarvoor trek ik alles uit de kast: mijn beste pak, een super auto en een geweldig restaurant. Helaas gooit Speurneus Teus ro... »
Onderwaterpiraten Wel alle planeten en kometen! Kapitein Geronimo Stiltonox en zijn bemuizing vinden een mysterieuze bol op het strand van hun ruimteschip. Wat zou het zijn? A... »
Gi-ga-gefeliciteerd! Geronimo is jarig en verheugt zich erg op een etentje in zijn lievelingsrestaurant. Dat wordt smullen! Maar aan het eind van de maaltijd krijgt hij een minde... »
De jacht op het paarse jasje <P>Wie had dat ooit gedacht: Geronimo begint een winkel met vintagekleding! Klem, Thea en Duifje weten Geronimo te overhalen om zijn garage om te bouwen tot ... »
Super speelboek Je hoeft je nooit meer te vervelen tijdens je vakantie, want met dit Superspeelboek ben je urenlang zoet. Een boek vol spelletjes, raadsels, opdrachten, reke... »
Het is Kerstmis, Geronimo! Geronimo is soms een beetje een rare … Hij is voor alles bang en hij haat reizen, en toch is hij meestal op pad en beleeft hij de gevaarlijkste avonturen! ... »
Sherlock Holmes, meesterspeurder Heb je een probleem dat meteen opgelost moet worden? Sherlock Holmes helpt je uit de brand! Diefstal, roof, oplichting en andere duistere zaken: met zijn mes... »
Het raadsel van de Kaaspiramide De oprichter van De Wakkere Muis, mijn opa Wilhelmus Wervelwind, stormt de redactie binnen en zet binnen enkele minuten het hele bestaan van de krant op zijn... »
Terug naar kasteel vrekkenstein Het was een doodgewone middag. Ik wilde net met de redactie van De Wakkere Muis gaan vergaderen toen de telefoon ging.<br/>Snel nam ik op. Het was oom Adelmu... »
Terug naar de IJstijd Zoals jullie weten proberen de kattenpiraten altijd met de geschiedenis te knoeien. Maar dit keer gaat er iets mis; in plaats van in Parijs terecht te komen,... »