Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vlaamse Sprookjes Vlaamse sprookjes zijn in Vlaanderen en in Nederland weinig bekend. Dat is jammer want de Vlaamse sprookjesschat is rijk en gevarieerd. Machtige tovenaars, l... »
Kerstverhaal Dit is het verhaal van een kind. Het is een oud verhaal, erg oud, meer dan tweeduizend jaar. En toch is het ook een nieuw verhaal. Alle jaren zijn er weer me... »
Arm Brussel De hoofdstad van Europa verandert razendsnel. De bevolking groeit zienderogen. Werkloosheid en armoede stijgen schrikbarend. De auto is de tiran van de stad.... »
Het lijk in de boomgaard Een dode man onder de herfstige appelbomen. Nog wel in Brussel. Zijn keel is overgesneden. Van het moordwapen ontbreekt elk spoor. Een kettingrokende commiss... »
Het was wat was Op het eerste gezicht zit er iets geruststellends in de manier waarop de dichter Geert van Istendael naar de wereld kijkt. Nauwkeurig neemt hij de dingen waa... »