Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vlaamse sprookjes Vlaamse sprookjes zijn in Vlaanderen en in Nederland weinig bekend. Dat is jammer want de Vlaamse sprookjesschat is rijk en gevarieerd. Machtige tovenaars, l... »
Vlaamse Sprookjes Vlaamse sprookjes zijn in Vlaanderen en in Nederland weinig bekend. Dat is jammer want de Vlaamse sprookjesschat is rijk en gevarieerd. Machtige tovenaars, l... »
Een geschiedenis van Belgie Karel de Grote is ons allen welbekend en de Guldensporenslag op 11 juli 1302 zeker ook. Maar wie weet dat die dag het sterkste ridderleger van Europa verslag... »
Mijn Duitsland In 'Mijn Duitsland' ontwerpt Geert van Istendael een caleidoscopisch beeld van dit even vaak bewonderde als gehate stuk Europa. Scherpe observaties, nauwkeur... »
Gesprekken met mijn dode god Mijn vader was een groot vakbondsman. Vanuit Europa bracht hij de christelijke arbeidersbeweging naar Afrika, AziĆ« en Latijns-Amerika. Mijn vader was een gr... »
De grote verkilling Ons Europa verkilt zienderogen. De grote middenpartijen die na 1945 de genereuze sociale bescherming hebben opgebouwd die de halve wereld ons benijdt, zijn a... »