Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In Europa set Twee delen paperback, geseald.In 2004 verscheen In Europa, de neerslag van een reis die Geert Mak maakte door Europa, in het laatste jaar van de twintigste e... »
De levens van Jan Six De levens van Jan Six. Een familiegeschiedenis is het verhaal van Jan Six, zijn familie en zijn vele levens. Zijn portret geldt als het mooiste dat zijn vrie... »
De eeuw van mijn vader Een biografie van het Nederland van de twintigste eeuw verteld vanuit een doorsnee Nederlandse familie: die van Geert Mak zelf. 'Een wonder van vertelkunst.'... »
Een kleine geschiedenis van Amsterdam In de klassieker 'Een kleine geschiedenis van Amsterdam' beschrijft Geert Mak op uiterst toegankelijke wijze de historie van onze hoofdstad. Aan de hand van ... »
De zomer van 1823 In 'De zomer van 1823' maken twee Leidse studenten, de latere schrijver Jacob van Lennep en de stijfdeftige Dirk van Hogendorp een soort inspectietocht door ... »
Reizen zonder John Geert Mak, gevierd en geliefd chroniqueur van Amsterdam, Nederland en Europa, deelt in Reizen zonder John zijn liefde voor en kennis over Amerika. Hij volgt ... »
Mijn land (set 10 ex) Na zes succesvolle jaren gaan in 2012de felbegeerde maandelijkseLiteraire Juweeltjes dan eindelijkboekhandelsbreed! Boekwinkelstekenen in voor 1 jaar. Ze kri... »
Wisselwachter <p>In Europa kent bijna niemand hem. Toch hoort Harry Hopkins bij de handvol mensen die bepalend waren voor het lot van ons continent en ons land. Hopkins wa... »