Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De eeuw van mijn vader Hoe veranderde Nederland van een boerenland in een moderne natie? Geert Mak vertelt de twintigste eeuw door de ogen van zijn eigen familie, vanuit hun keuken... »
De Eilanden het Amsterdams Oostelijk Havengebied in stadsgezichten 1974-2002 »
Reizen zonder John In Reizen zonder John volgt Geert Mak het spoor van de legendarische schrijver John Steinbeck, die in het najaar van 1960 met zijn poedel Charley een ontdekk... »
Das Jahrhundert meines Vaters Eine mitreißend lebendige Familiengeschichte um einfache Leute vor dem Hintergrund der großen historischen Ereignisse. Anhand des Mikrokosmos seiner Famili... »
Wisselwachter <p>In Europa kent bijna niemand hem. Toch hoort Harry Hopkins bij de handvol mensen die bepalend waren voor het lot van ons continent en ons land. Hopkins wa... »
Grote verwachtingen In deze met een extra hoofdstuk over de gevolgen van de coronacrisis geactualiseerde editie van 'Grote verwachtingen', duidt Geert Mak de recente geschieden... »