Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Grote verwachtingen In deze geactualiseerde editie van Grote verwachtingen, vertelt en duidt Geert Mak de recente geschiedenis zoals alleen hij dat kan. Het is het vervolg op he... »
Het ontsnapte land Een oude man droomt in zijn laatste maanden over de eerste reis, van Schiedam naar Zaandam en terug, die hij in de zomer van 1912 maakte. Vijfentachtig jaar ... »
The angel of Amsterdam Many people star in this Amsterdam chronicle but the one and only protagonist is the city itself. The Angel of Amsterdam combines the dissection of the Dut... »
In Europa deel 1 & 2 Het in 2004 verschenen In Europa, de neerslag van een reis die Geert Mak maakte door Europa, in het laatste jaar van de twintigste eeuw. De geschiedenis van ... »
Mijn land (set 10 ex) Na zes succesvolle jaren gaan in 2012de felbegeerde maandelijkseLiteraire Juweeltjes dan eindelijkboekhandelsbreed! Boekwinkelstekenen in voor 1 jaar. Ze kri... »
Reizen zonder John Altijd al was Amerika een ‘geheime liefde’ voor Geert Mak. Bijna ieder jaar reisde hij er rond, als journalist en zomaar, als toeschouwer en luisteraar. ... »