Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Encyclopedie voor de jeugd Een must voor school en gezinMet de herziene Encyclopedie voor de jeugd hebt u een compleet naslagwerk in handen. Dit standaardwerk is niet alleen voor nieuw... »
Formule 1 <b>Go, go, go!!!!!!!</b>
. Onthult de spannende en stoere wereld van Formule 1-races
. Vol nieuwsgierig makende illustraties van en verbluffendeinforma... »
De kleine Google voor Dummies Zoeken met Google is toch simpel? Dat klopt! Wat veel mensen echter niet weten is dat je veel sneller antwoord kunt krijgen op je vragen. Om de kracht van Go... »
Minihandboek Digitale fotografie Veel mensen nemen hun spiegelreflexcamera mee op pad, maar het valt vaak niet mee om thuis te komen met indrukwekkende foto's. Tot nu, want deze praktische g... »
De kleine wiskunde voor Dummies Krijg jij knikkende knieën als je denkt aan wiskunde? Dan heb je het juiste boekje in handen! Hierin worden de basisbeginselen van wiskunde en algebra op he... »
Stress voor dummies Krijg je vaak een knoop in je maag van je werk? Kun je soms de slaap niet vatten? Waarschijnlijk biedt deze vriendelijke gids dan uitkomst. Stress voor Dummi... »
De kleine Timemangement voor Dummies Stop tijdverspilling en leef zonder stress.<br/><br/>Heb je het gevoel dat je dag nooit genoeg uren heeft? Hoe je carrière of baan er ook uitziet, deze duid... »
De eerste mens op de maan In dit unieke boek wordt onze zoektocht naar de maan in alle facetten beschreven. Van de eerste bemande vlucht de vele mislukkingen de onderlinge strijd tuss... »
Dubbelpocket Word 2007, Excel 2007 voor dummies Alles over Word 2007 en Excel 2007Met Word 2007 voor Dummies bij de hand zul je ontdekken dat Word 2007 erg gebruiksvriendelijk is zelfs als je er voor hetee... »
Hello Kitty Hello Kitty is een vriendin van jong en oud over de hele wereld. Haar afbeelding verscheen op van alles, van pleisters tot broodroosters en van kleding tot v... »