Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mier spaart vrienden Mier spaart van alles. Krullerige blaadjes, mooie kiezelsteentjes en groene parasolletjes. Maar weet je wat Miers allermooiste verzameling is? Zijn Supervrie... »
1,2,3 en af ! <p>dit is rog.
het is geen vis.
ze is een boot.
met een naam.
is dat gek?</p><p>Om goed te zijn in sport moet je veel oefenen. Dat geldt ook voor lezen! Ontd... »
De held van FC Doelen <P>Dit superleuke voetbalboek is op een laag AVI-niveau (AVI M4) geschreven, maar het verhaal is bedoeld voor kinderen van 9-12 jaar, dus zeker niet kinderac... »
Een punt voor jou! <p>Ik begin.
Ik gooi een bal op en sla.
Hij landt in het vak.
Zo hoort het.</p><p>Om goed te zijn in sport moet je veel oefenen. Dat geldt ook voor lezen! On... »
1,2,3 en af! Goed zijn in sport is vaak een kwestie van oefenen. Dat geldt ook voor lezen! Sporten en lezen zijn niet alleen belangrijk, maar ook leuk om te doen. Het the... »