Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een - nul <p>dit is een ski.
het is een soort lat.
van hout.
ik heb er twee.
om op te staan.
als een slee aan je voet.</p><p>Om goed te zijn in sport moet je veel oefe... »
Je dois faire pipi A peine monté sur le vélo Bram dit: `Je dois faire pipi.
`Tu peux te retenir encore un petit moment? lui demande Papa `Je dois aller chercher du pain.
`Pre... »
Salto redt de baai Vrolijke boeken, grappige boeken en spannende boeken, je vindt ze allemaal in de serie Leren Lezen met Kluitman. Als de eerste leeservaringen van een kind po... »
AVI-boeken over sport Goed zijn in sport is vaak een kwestie van oefenen. Dat geldt ook voor lezen! Sporten en lezen zijn niet alleen belangrijk, maar ook leuk om te doen. Het the... »
Daan in de ruimte Daan in de ruimte:<br/><br/>Daan beleeft de stoerste jongensdromen in het echt!<br/>In Daan in de ruimte krijgt Daan voor zijn verjaardag een astronautenpak.... »